Centrum Szkolenia Bramkarzy 

ul.Odrzańska 47

55-002 Łany

e-mail : csb@poczta.fm

24 grudnia 2019

Obóz CSB Zakopane 2019

Za nami pierwszy zimowy, a drugi w historii Centrum Szkolenia Bramkarzy obóz bramkarski. Miejscem zgrupowania było Zakopane i ośrodek sportowo-rekreacyjny API.

Kadrę trenerską stanowili :

Paweł Wolfinger, Waldemar Grzanka i Dawid Gniadzik (trener przygotowania motorycznego)

Zajęcia treningowe uzupełniane były wykładami teoretycznymi prowadzonymi przez każdego z trenerów, celem których było zwiększenie wiedzy i świadomości zawodników.

Codzienna praca treningowa uzupełniana była aktywnym korzystaniem z walorów turystycznych Zakopanego : wyprawa na Gubałówkę i Krupówki oraz Morskie Oko. Proces regeneracji wspierany był poprzez wizyty w termach „Gorączy Potok”, a emocji piłkarskich nie brakło za sprawą meczu FC Barcelona – Real Madryt. Jeden z wieczorów spędziliśmy na rywalizacji w PES 20 na Play Station.

Treningi odbywały się w małych grupach z wykorzystaniem trenerów z innych organizacji piłkarskich :

Mirosław Szymkowiak – legenda polskiej Ekstraklasy – 6 x Mistrz Polski z Widzewem i Wisłą, Vicemistrz Turcji z Trabzonem, uczestnik Mundialu 2006 – Akademia Piłkarska 21

Mateusz Wójcik – trener bramkarzy Podhale Nowy Targ – UEFA Goalkeeper B

Daniel Iwanowski – UEFA Goalkeeper B

Uczestnicy obozu byli poddani ocenie kadry trenerskiej, która analizowała pracę zawodników na każdej jednostce treningowej. Dla bramkarzy z najwyższą oceną czekały nagrody w postaci rękawic bramkarskich z autografami zawodników Ekstraklasy : Michal Peskowic, Jakub Wrąbel, Matus Putnocky, Daniel Kajzer, Michał Buchalik, Mateusz Lis, Damian Węglarz, Dariusz Szczerbal.

Obóz był doskonałą okazją do bliższego poznania nowych bramkarzy, pracy z bramkarzami nam już znanymi i oceną każdego z nich przez każdego z trenerów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za owocnie spędzony tydzień i jesteśmy przekonani, że każdy z nich wraca z obozu CSB jako lepszy bramkarz.

Do rodziców kierujemy podziękowania za zaufanie i zarazem gwarantujemy, że kolejne wydarzenia organizowane przez CSB to jedynie kwestia czasu.

Za wsparcie organizacji obozu DZIĘKI dla :

Football Masters

Silesia Sport Therapy Center

Strefa Futbolu

Team Progresja

Jarosław Szandrocho

Galeria zdjęć - https://photos.google.com/share/AF1QipN7fx_YS8WdSgzXcl4_8MlUeswmq-dKViz0qGR0GVFJzWKpzq10wNOPN4_Q5a-MLQ?key=QXc1OFBQbmgxMllKLXAxYmhTMVczcEhld1d5X1ZR

DO ZOBACZENIA !